אודות עינבל נורבר

עינבל נורבר

מלווה תהליכי מודעות וצמיחה
לקויות למידה, העצמה אישית והורות מודעת 

 

שמי עינבל ואני בת 38, נשואה ואם לארבעה ילדים מקסימים.

כל חיי הרגשתי את הצורך לעזור לאנשים ולכוון אותם בתהליכי חיים, דבר שהוביל אותי לחקור את עולם הטיפול ואת השיטות השונות שיש בו. התחלתי ללמוד את שיטת אלבאום שהיתה עבורי כניסה לעולם הטיפול.

 

לאחר ההיכרות עם שיטת אלבאום הרגשתי צורך ללמוד שיטות נוספות שיאפשרו התאמה יותר אישית למטופל שעומד מולי. המשכתי עם NLP  שמאפשר שינוי משמעותי בחיי היום יום. תטא הילינג, רייקי ואקסס בארס שמאפשרים לי להוביל לריפוי עמוק ושורשי של מכאובי הגוף והנפש. למדתי הדרכת פילאטיס מזרן ומכשירים, הדרכת תנועה ועיסוי רקמות עמוק על מנת ליצור חיבור בין הגוף לנפש.

עבור מכלול הטכניקות בהן אני משתמשת בטיפול, יצרתי קליניקה חמה ועוטפת הכוללת מרחב מותאם לטיפול פרונטלי, טיפול על מיטת טיפולים ומרחב טיפולי לילדים.

 

בתהליך הטיפול אוכל ללוות, לסייע ולחזק את האמונה העצמית ואת ההבנה שכל אחד מאיתנו אחראי על איך שחייו נראים. אעזור למצוא את המשאבים והכוח הנדרשים להוביל לשינוי הרצוי על ידי טכניקות טיפול שונות בכדי להביא להעצמה אישית, שיפור תקשורת אישית ובינאישית ויצירת תחושת משמעות בחייך.

מהלך הטיפול כולל שיחה אשר במהלכה נברר מה אתה רוצה לשנות או כיצד היית רוצה לנהוג אחרת. לאחר קבלת תמונה רחבה אבחר בטכניקה מותאמת אישית אשר תרחיב את נקודת המבט, תוביל לתובנה ותסייע לך לבצע שינוי. במקרה של טיפול בילדים נתחיל בבירור עם ההורה והבנה עמוקה של הקושי של הילד, ומשם נבחן כיצד ניתן להקל על הקושי הזה בין אם מקורו בבית או בבית הספר. במקרים מסוימים יוזמן הילד אל הקליניקה וניצור ביחד מערך תמיכה של הורה-ילד-מטפל על מנת ליצור השלמה של הטיפול בעזרת ההורה. אני מוצאת שכשההורה מראה נכונות להתמודד עם האתגר של ילדו ועובר תהליך בעצמו, ברוב הפעמים חל שיפור ניכר בקושי של הילד כבר מתחילת המפגשים.

 

אני מאמינה שיש סיבה לכל דבר, והמקום בו אנו נמצאים ברגע הזה הוא מקום ללמידה וצמיחה. מנסיוני האישי, לאחר שהייתי קרובה לאבד את ראייתי ויישמתי על עצמי את כל מה שלמדתי, אני יודעת שניתן להתגבר על אתגרים וקשיים בדרגות שונות. למרות שלעיתים לא ניתן לראות את האור בקצה המנהרה, אני כאן בכדי להראות לך שהכל אפשרי.

תעודות