המלצות

מה אומרים המטופלים…

עינבל היקרה

קצת אחרי שחזרנו מארה״ב הבנתי שמה שמעין חווה זה לא משבר חזרה, אלא אלו הן חרדות ופחדים שהיו אצלה כבר הרבה זמן, אך לא טופלו. כשחפשתי לה מטפלת רגשית התעניינתי אצל כמה מטפלות, אבל כשפניתי אליך הרגשתי מן תחושה כזאת שאת האדם המתאים בשבילה. 

דברנו בטלפון ואז נפגשנו רק אני ואת. כבר אז ידעתי בוודאות שאת בדיוק מה שמעין צריכה.

בפגישה שלנו אמרת ש״ילדים אוהבים לבוא לפה״, וואו כמה צדקת!ֿ

מעין היתה אנטי ללכת ולנסות טיפול רגשי. הסברתי לה שזה כמו חוג אומנות שדרכו עובדים על פחדים, חששות, ומדברים על מה שמפריע ומנסים לפתור אותם. כמוני, גם מעין פשוט התאהבה בך, אהבה לבוא אליך על שבוע, חיכתה לזה כל כך והתבאסה שצריך לחכות שבוע שלם כדי לבוא שוב.

כשהגענו אליך, מעין הייתה עם המון חרדות, לא משוחררת ועם המון פחדים בקשר להתמצאות במרחב, יוזמה, ביטחון עצמי ודימוי עצמי נמוך. אט אט, בהתמדה ובעקביות עזרת לה להשתחרר, להתגבר על הפחד, להעיז, לנסות, להתמודד וליזום. כל פעם היא עשתה עוד צעד ועוד נסיון והנה אחרי שנה וחצי מעין היא ילדה שונה לגמרי מבחינת הפחדים, החרדות, הביטחון והדימוי העצמי. פחות חרדתית, הולכת לבד, יותר עצמאית, יוצרת, מעיזה ויוזמת קשרים חברתיים משמעותיים.

יותר רואים אותה, יותר שומעים אותה וזה עשה פלאים למצב החברתי שלה בכיתה. 

אז הגיע השלב שמעין אמרה לי ״אני מרגישה שאני כבר לא צריכה ללכת לעינבל יותר, אני יכולה להתמודד עם הפחדים שלי לבד״ וואו איזה אושר היה לשמוע את זה. היא לא פיתחה בך תלות אלה קיבלה ממך את כל הכלים איך להתמודד לבד בכל מיני מצבים. את העצמת אותה! ויש לה את הביטחון שתמיד תוכל לבוא אליך אם תצטרך פתאום חיזוק או עזרה מידי פעם.

אני ואשר באמת רוצים להודות לך מכל הלב על כל התקופה, על ההשקעה, העבודה הרצינית עם מעין ועל כך שקבלנו ילדה אמיצה, משוחררת ומאושרת.

אוהבים אותך מאודֿ

נטלי, אשר, מעין וליאם טוריאל 

"היתה לי התנסות מעצימה וחוויתית במפגש עם עינבל.

היא מקצועית, נעימה, קשובה ובהחלט הרגשתי שהצליחה לתת לי ערך.

ממליצה בחום!!"

מיה ג.

"עינבל היקרה,

רציתי להגיד תודה ענקית על העבודה הנפלאה שעשית עם בני ארי.

המפגשים עמך היו חוויה נפלאה עבורו ותרמו רבות להתפתחות שלו, ליכולותיו המוטוריות ולביטחונו העצמי.

האווירה הנהדרת והכה נעימה אצלך בקליניקה הייתה מורגשת מהרגע הראשון, אך יותר מכל היצירתיות שלך, ההשקעה, הגישה התומכת והיכולת שלך לאתגר אותו בצורה מלהיבה ומעניינת הן אלו שיצרו עבורו חוויה מעצימה ומהנה.

אין לי מילים להודות לך על כך שראית את ארי בצורה כל כך מדויקת וידעת לחזק אותו בתבונה ורגישות אין קץ היכן שהיה צריך.

מעבר להנאה הגדולה שחווה במפגשים אתך, היום ארי פורח ומצטיין בלימודים וזאת הרבה בזכות העבודה הנהדרת אשר נעשתה במפגשי אתך.

נדיר למצוא מטפלת אשר ניכרת בה ההנאה והסיפוק שהיא שואבת מהעבודה עם ילדים. החום, הקסם והאנרגיות המדהימות שלך הן נכס לכל מי שיבחר בך כמטפלת ואשמח להמשיך ולהמליץ עליך בחום לכל מי שישאל.

בתודה גדולה!!"

גיתית ברשלום

"עינבל יקירתי, נשמה אהובה שאת, כשהגעתי אליך לטיפול תטא הילינג לפני 3 שנים, לא תיארתי בחלומות הכי פרועים שלי ש -3 שנים אחרי אני בעצמי אעזור לאנשים לרפא את עצמם.

הטיפול שלך והגישה שלך מלאה ברכות, הכלה ודיוק אפשרה לי להגיע למה שבאמת חסם את מה שאני רוצה בחיים. מהמקום הזה לעשות קפיצה במה אפשרי וכיצד לעזור לעצמי. התמיכה שלך גם אחרי הטיפול כיוונה אותי להיות מי שאני היום.

תודה שפגשתי אותך, תודה שהארת את הצדדים שלא חשבתי שקיימים בי. תודה שהתרגשת איתי בכל שלב שעברתי. תודה על מי שאת בעולם הזה ועל העשייה המבורכת שלך.

אני בטוחה במיליון אחוז שמי שיגיע אליך יזכה בגדול! היכולת שלך לגעת ולהתחבר לכל אחד פשוט נדירה ואולי בגלל זה בחרת להתמקד בטיפול בילדים!

אני ממליצה עליך לכל מי ששואל איך הגעתי מאשת היי טק להיות מטפלת, מרפאה ומורה. תמיד אני מספרת איך שהכל התחיל איתך ובזכותך!

אוהבת!"

דיאנה ליסברון

"עינבלי המהממת!

הגעתי אל עינבלי בתקופה קצת מבולבלת בחיי, בעקבות בעיות שינה אצל בני הבכור ובעיות אישיות אחרות וחיפשתי עזרה והכוונה חיצונית, מישהו שיעשה לי סדר בראש ובחיים.
חשוב לומר, שמעולם לא פניתי לשום גורם חיצוני ואני מאוד סגורה ומופנמת.
כבר במפגש הראשון, הרגשתי חיבור אדיר לנשמה הטהורה שיש בה.
התחלנו לדבר ועל ההתחלה מצאתי עצמי בוכה ומשתפכת, אבל לא פחות חשוב! כבר קיבלתי כלים להתחיל ליישם למחרת.
אחרי סדרת מפגשים בטווחים שונים, שבכל אחד מהם קיבלתי יותר ויותר כלים וביטחון  יצאתי לדרך חדשה וטובה יותר.
אז עינבלי מהממת! רציתי לומר לך המון תודה על ההכלה, החיבוק, האהבה הטהורה והאמיתית מהלב, על הכלים שגם היום יותר משנה אחרי אני מיישמת בחיי היום יום.
תודה על האוזן הקשבת והמקצועית, מעבר למפגשים שלנו. על הטלפונים וההודעות שנמשכו ונמשכים אפילו עד היום.
תודה על האכפתיות האמיתית. מבחינתי אין ספק שהקשר בינינו הוא מעבר למטפלת ומטופלת, את חברה אמיתית ונשמה טהורה!
ממליצה בחום לכל מי שאי פעם התלבט ( אני הייתי מהמתלבטים, מי שמכיר אותי יודע שאני מאלה שחוששים, לא משתפים ודוחה כל הזמן הכל).
אוהבת המון ומעריכה אפילו יותר,
מורן  מוקרי❤"

"עינבל, את מטפלת יצירתית ושופעת אנרגיה חיובית. תמר חיכתה לטיפולים שלך והם היו מצוינים ומועילים. ידעת להכיל אותה ולהבין אותה והיו לך אינספור פעילויות מגוונות ומרתקות.

הלוואי ותשכיל מערכת החינוך לדעת ולהבין שכל ילד יש לו את המסלול הייחודי לו ושבאמצעותו הוא יוכל להצליח.

את השראת בתמר ביטחון שהיא מסוגלת לכל, אם רק תרצה ותתמיד. את הוכחת שאפשר להגיע לכל ילד במספר דרכים ובעיקר דרך תנועה.

מאוד נהנינו, אני ותמר. גם אני למדתי ממך המון ושוב מאחלת שמעט ממך יגיע אל מערכת החינוך. זה יהיה מעולה.

תודה על התהליך והאימון."

לימור ותמר חן

"בנינו בן ה 5 עבר שינויים רבים שהשפיעו רבות על ההתנהגות שלו. הרגישות שלו למגע התגלתה כמכשול בתוך כיתת הגן החדשה.

בתור ילד בכור הוא קיבל שפע של משחקים ושפע של הזדמנויות, מה שהביא לידי קלקול. טבענו בתוך לופ של החלטות מבולבלות ונסיונות להרגיע את הבית ואת הוות מסביב – וכמובן מאמצים לסייע לילד.

כששמעתי את עינבל מדברת על התחום הטיפולי בו היא מתמחה הרגשתי מיד שזה הכלי הנכון בשביל הילד שלי.

הלבביות וההשקעה העצומה, הובילו לקשר עמוק בניהם. הוא מצא בה ובטיפול מפלט מהלחץ היומיומי.

בתוך מס חודשים, יכולנו לראות שיפור ניכר באינטרקציה שלו עם חברים ועם בני משפחה.

עינבל האירה בעדינות וברגישות החלטות וצעדים שגויים שעשינו ופתחה לנו צוהר לעולמו של בנינו. דרך הטיפול התרחבה יכולת ההכלה שלנו כהורים והשיח בנינו לבין הילד מתמשך ומתפתח עד היום."

חופית אביה

"עינבל יקרה,

רציתי להודות לך על השינוי שחוללת בחיי. בעצם, כל משפחתי חייבת לך תודה ענקית!

הגעתי אלייך אובדת עצות, בתחילת דרכי כמטפלת, חסרת ביטחון וגם חסרת מטופלים.. במפגשים איתך נתת לי כלים חשובים שיעזרו לי לצאת מהבור אליו הכנסתי את עצמי וינגישו לי את הדרך להצלחה.

הביטחון שלי נבנה והאמונה בעצמי התחזקה ועם זאת גם מספר המטופלים!

היום אני רגועה יותר, נהנית מאוד מהעבודה שלי והכי חשוב שמחה. ועל זה בני ביתי יכולים להעיד… (:

תודה לך מכל הלב!!!"

כרמית אדר

"עינבל יקרה, רציתי לעדכן אותך שביום הטיפול עדיין הורגשו מעט כאבים, אך בהחלט הורגש שיפור משמעותי. אתמול והיום אני שמחה לדווח שהכאב נעלם כמעט לחלוטין וההרגשה הכללית הרבה יותר טובה, מאוזנת יותר ונעימה יותר.

המון תודה לך על הטיפול המדהים ועל כך שאת כזה צינור מהמם לבריאה, והמון תודה לבורא עולם שנתן לך את הזכות לטפל ככה באנשים ולשפר את חייהם, ושנתן לי את הזכות להיות מטופלת שלך. אוהבת המון"

אודיה בן שושן

"נפגשנו וזה לא סתם. בזכותך היום שלי אתמול היה אחד האמיצים בחיי ופורצי דרך. רוצה לאחל לך שתמשיכי להפיץ את האור הגדול שבך ולהיות השראה עבור נשים ואמהות. באהבה גדולה"

ג׳ודי

"היום כשאיתמר שלי בן השבע, הולך לחבר, זה לא מובן לי מאליו. כשאני לוקחת אותו למסיבת יום הולדת ומשאירה אותו שם לשעתיים, כשאני יוצאת לגינה והוא נשאר בסלון, כשאני מברכת אותו ללילה טוב ויוצאת מהחדר.

לפני הפגישות עם עינבל, בהן נכחתי רק אני, לא יכולתי לזוז מילימטר בלי שהיה דבוק לי ילד בן חמש לרגל. כך עד שעלה לכיתה א'.

עינבל יקרה, הענקת לי תובנות וידע שאיפשרו לשחרר את הילד שלי ולאפשר לו להיות עצמאי בשטח. איתמר היום בן שבע, מלך העצמאים! ילד מקסים, מאושר וסומך על עצמו. ואני? גאה ומאושרת בשבילו ובשבילי.

תודה עינבלי!!! את אלופה!!!"

כרמית

I want to thank you for a short and intensive session …I was really surprised to discover how applying simple techniques in one's life can make such a difference. It was empowering precise easy to apply and it helped me changing my life course to the right direction. I have been using it every day "anchoring" my way through

Shahar Ran

"עינבלי, ישר הצלחתי להתחבר אל הדרך שלך ואל הטוב שבך, ורציתי להודות לך על שיחות מדהימות, הכוונה מדוייקת והעלאת המודעות באופן ישיר.

עינבל משתמשת בשיטת  NLP, והתרגילים שבחרה בשבילי, עזרו לי להוציא את הפתרונות מעצמי,  מהמקום בו נמצא הקושי, אל המקום היצירתי שבי שמציע את הפתרונות הטובים ביותר. מעבר לכך, עינבל נותנת מעצמה בלי סוף, אם זה בדיקות של דברים, והצעות שרלוונטיות עבורי מחוץ למפגשים  – שיחות עידוד והודעות מלאות השראה לטלפון ממש בכל יום!

המפגשים מתקיימים באינטימיות במקום מרגיע ומרגישים שהיא מביאה מהלב את האכפתיות והייעוץ שעבורי עשה פלאים. עינבל נתנה לי מוטיבציה להתחיל לעבוד על החולשות שלי ונתנה לי ממש פרקטיקה לעשייה מחודשת וצעדים קטנים ועד גדולים אל היעד תוך כדי העצמה אישית.

ממליצה בחום, יש לי אהבה גדולה אליך עינבלי, תודה רבה על הכל, אין עלייך.

סתו