המלצות

מה אומרים המטופלים…

"בנינו בן ה 5 עבר שינויים רבים שהשפיעו רבות על ההתנהגות שלו. הרגישות שלו למגע התגלתה כמכשול בתוך כיתת הגן החדשה.

בתור ילד בכור הוא קיבל שפע של משחקים ושפע של הזדמנויות, מה שהביא לידי קלקול. טבענו בתוך לופ של החלטות מבולבלות ונסיונות להרגיע את הבית ואת צוות מסביב – וכמובן מאמצים לסייע לילד.

כששמעתי את עינבל מדברת על התחום הטיפולי בו היא מתמחה הרגשתי מיד שזה הכלי הנכון בשביל הילד שלי.

הלבביות וההשקעה העצומה, הובילו לקשר עמוק בניהם. הוא מצא בה ובטיפול מפלט מהלחץ היומיומי.

בתוך מס חודשים, יכולנו לראות שיפור ניכר באינטרקציה שלו עם חברים ועם בני משפחה.

עינבל האירה בעדינות וברגישות החלטות וצעדים שגויים שעשינו ופתחה לנו צוהר לעולמו של בנינו. דרך הטיפול התרחבה יכולת ההכלה שלנו כהורים והשיח בנינו לבין הילד מתמשך ומתפתח עד היום."

חופית

"עינבל יקרה,

רציתי להודות לך על השינוי שחוללת בחיי. בעצם, כל משפחתי חייבת לך תודה ענקית!

הגעתי אלייך אובדת עצות, בתחילת דרכי כמטפלת, חסרת ביטחון וגם חסרת מטופלים.. במפגשים איתך נתת לי כלים חשובים שיעזרו לי לצאת מהבור אליו הכנסתי את עצמי וינגישו לי את הדרך להצלחה.

הביטחון שלי נבנה והאמונה בעצמי התחזקה ועם זאת גם מספר המטופלים!

היום אני רגועה יותר, נהנית מאוד מהעבודה שלי והכי חשוב שמחה. ועל זה בני ביתי יכולים להעיד… (:

תודה לך מכל הלב!!!"

כרמית

"אני רואה את תגובות של הסובבים על השינוי הקטן, תוספת הנשיות בי. בעלי אמר לי שהוא אוהב אותי יותר מאי פעם ולא יודע להסביר למה הוא פתאום מרגיש ככה, איזה מרגש, תודה"

דיאנה

"ישנתי מעולה! אבל מה שיותר חשוב זה שחזרתי ממך במעין התרוממות רוח וההרגשה מלווה אותי עד עכשיו"

מורן

"ביום הטיפול עדיין הורגשו מעט כאבים, אך בהחלט הורגש שיפור משמעותי. אתמול והיום אני שמחה לדווח שהכאב נעלם כמעט לחלוטין וההרגשה הכללית הרבה יותר טובה, מאוזנת יותר ונעימה יותר.

המון תודה לך על הטיפול המדהים ועל כך שאת כזה צינור מהמם לבריאה, והמון תודה לבורא עולם שנתן לך את הזכות לטפל ככה באנשים ולשפר את חייהם, ושנתן לי את הזכות להיות מטופלת שלך. אוהבת המון"

אודיה

"נפגשנו וזה לא סתם. בזכותך היום שלי אתמול היה אחד האמיצים בחיי ופורצי דרך. רוצה לאחל לך שתמשיכי להפיץ את האור הגדול שבך ולהיות השראה עבור נשים ואמהות. באהבה גדולה"

ג'

"עינבל היקרה הטיפול עזר מאוד ועדיין עוזר. אני מרגישה בצורה משמעותית את השינוי שחל בבני לטובה בעזרת הכלים שנתת לי ואותם אני מיישמת. תודה על העזרה הענקית"

ג'

"היום כשאיתמר שלי בן השבע, הולך לחבר, זה לא מובן לי מאליו. כשאני לוקחת אותו למסיבת יום הולדת ומשאירה אותו שם לשעתיים, כשאני יוצאת לגינה והוא נשאר בסלון, כשאני מברכת אותו ללילה טוב ויוצאת מהחדר.

לפני הפגישות עם עינבל, בהן נכחתי רק אני, לא יכולתי לזוז מילימטר בלי שהיה דבוק לי ילד בן חמש לרגל. כך עד שעלה לכיתה א'.

עינבל יקרה, הענקת לי תובנות וידע שאיפשרו לשחרר את הילד שלי ולאפשר לו להיות עצמאי בשטח. איתמר היום בן שבע, מלך העצמאים! ילד מקסים, מאושר וסומך על עצמו. ואני? גאה ומאושרת בשבילו ובשבילי.

תודה עינבלי!!! את אלופה!!!"

כרמית

I want to thank you for a short and intensive session …I was really surprised to discover how applying simple techniques in one's life can make such a difference. It was empowering precise easy to apply and it helped me changing my life course to the right direction. I have been using it every day "anchoring" my way through

Ran

"עינבלי, ישר הצלחתי להתחבר אל הדרך שלך ואת הטוב שבך, ורציתי להודות לך על שיחות מדהימות, הכוונה מדוייקת והעלאת מודעות באופן ישיר.

עינבל משתמשת בשיטת  NLP, והתרגילים שבחרה בשבילי, עזרו לי להוציא את הפתרונות מעצמי,  מהמקום בו נמצא הקושי, אל המקום היצירתי שבי שמציע את הפתרונות הטובים ביותר. מעבר לכך, עינבל נותנת מעצמה בלי סוף, אם זה בדיקות של דברים, והצעות שרלוונטיות עבורי מחוץ למפגשים  – שיחות עידוד והודעות מלאות השראה לטלפון ממש בכל יום!

המפגשים מתקיימים באינטימיות במקום מרגיע ומרגישים שהיא מביאה מהלב את האכפתיות והייעוץ שעבורי עשה פלאים. עינבל נתנה לי מוטיבציה להתחיל לעבוד על החולשות שלי ונתנה לי ממש פרקטיקה לעשייה מחודשת וצעדים קטנים ועד גדולים אל היעד תוך כדי העצמה אישית.

ממליצה בחום, יש לי אהבה גדולה אליך עינבלי, תודה רבה על הכל, אין עלייך.

סתו