העצמה אישית

הטיפול מיועד למי שמחפש הקלה ואינו מרוצה מהמצב הקיים בחייו והיה רוצה לנהוג אחרת. בטירוף היום יומי אנו מחפשים לעצמנו רוגע ושלווה, לעיתים נדרשים להתמודד עם קשיים, מחפשים פורקן נפשי ורגשי, מבקשים הבנה ושינוי של התנהגויות לא רצויות, פיתוח מודעות רוחנית וקבלת כלים עוצמתיים לחיים.

 

לכל אדם שפונה אלי, אני מתאימה טיפול שנכון לו ולתהליך אותו הוא עובר, ומשלבת טכניקות NLP ותטא היליג כבר מהטיפול הראשון, ואלה מאפשרות הקלה מהירה בסימפטומים ובהרגשה של המטופל. משימות לביצוע לאחר המפגש ניתנות בכדי ליישם את התובנות וההארות מהטיפול בחיי היום יום, אשר ביחד יוצרים שינוי מהותי ושורשי בחיים.

 

שינוי יכול להתחולל בכל רגע ובכל מצב. בטיפול נאתר את כוח הרצון ונלמד לקחת אחריות על התהליך ועל החיים. ברגע שאדם לומד לקחת אחריות על חייו ועל כל מה שקורה לו, כך הוא הופך למנהיג של חייו ומנתב אותם לפי בחירתו, בידיעה שיש בתוכו את כל המשאבים להתמודד עם כל אתגר שנקרה בדרכו.

 

שכשעמדתי אני מול אתגר פיזי מאוד גדול ומפחיד, בתחילה זה שיתק אותי והרגשתי פחד גדול מהלא נודע. אני זוכרת את הרגע שהבנתי, שכבר הרבה זמן לא שאלתי את עצמי שאלות לגבי החיים שלי ושהגיע הזמן שאשאל את עצמי מה אני רוצה, איך אני רוצה שהחיים שלי יראו ומה אני רוצה להרגיש. החלטתי לא לותר ולצאת למסע ריפוי בכל הרמות – גופנית, רגשית, מחשבתית ואנרגטית, כשהעבודה הכי מאתגרת שעמדה בפני היתה להאמין בעצמי ולהאמין ששינוי וריפוי הוא אפשרי. אני שמחה כל כך לומר שהצלחתי.

 

את הסיפור שאנו מספרים על החיים שלנו ניתן לשנות ולשכתב בכל רגע.